Оплата в офісі

Ви можете оплатити Ваше замовлення в нашому офісі:

Київська область, м. Вишгород, вул. Шлюзова, 1, тел. 044 33 77 400, 067 882 55 55.

Готівкою водієві-експедиторові

Наш водій-експедитор здійснить доставку замовлення і прийме оплату за вказаною Вами адресою. При оплаті надаються відповідні розрахункові документи та паспорти якості, які є гарантійними зобов'язаннями.

Банківський переказ (для приватних осіб)

Ви можете зробити оплату замовлення в будь-якому відділенні комерційних банків, які приймають платежі від приватних осіб (наприклад, оплата комунальних послуг).

Для здійснення оплати Вам необхідно отримати рахунок факсом або електронною поштою та зробити оплату в будь-якому з відділень комерційних банків, які приймають платежі від приватних осіб (наприклад, оплата комунальних послуг).

У графі "Призначення платежу", будь ласка, вкажіть: «За будівельні матеріали, номер і дату рахунку». Після оплати на наступний день ви отримаєте ваше замовлення.

Банківські реквізити ЗБМК

Безготівковий платіж (для юридичних осіб - Україна)

Фірми, установи та організації можуть оплатити замовлення за безготівковим розрахунком на підставі рахунку або договору.

Для отримання рахунку, будь ласка, повідомте за тел. (044) 3377400 або e-mail: office@zbmk.com.ua наступну інформацію:

1. Найменування і кількість товарів у Вашому замовленні.
2. Номер факсу для відправки рахунку-фактури.

Після отримання заявки ми оперативно підготуємо і відправимо Вам рахунок. Необхідна звітно-бухгалтерська документація (оригінал рахунку, видаткова накладна, податкова накладна та ін) доставляється через 5-7 днів після виконання замовлення.