Товарний бетон

Ми виробляємо товарні бетони які застосовують у цивільному та промисловому будівництві з марками по по міцності М50-М500, класи бетону В7,5-В45, марки бетону по морозостійкості - F50, F200 та з марками бетону по водонепроникності W10, W12.

Залізобетонні вироби

Для задоволення потреб споживачів ми пропонуємо продукцію власного виробництва з бетону - це фундаментні блоки, кільця, та інші вироби. Вся продукція виготовляється відповідно до затвердженої технології та конструкторської документації. Велика увага приділяється лабораторному контролю якості продукції на всіх етапах.

Цемент. Пісок. Щебінь.

Використовуючи цемент, пісок, щебінь для власного виробництва ми приділяємо якості цих матеріалів велике значення. ЗБМК співпрацює з найкращими виробниками і гарантує якість матеріалів. Ви можете придбати цемент, пісок, щебінь на складі нашого підприємства навалом чи розфасованими.

Транспортний відділ нашої компанії здійснює автомобільне перевезення наступних будівельних матеріалів: бетону, цементу та залізобетонних виробів по Києву та Київській області. Можлива автодоставка ваших будматеріалів. Якщо неможливий під'їзд автобетонозмішувача до місця вивантаження бетону - ЗБМК пропонує в оренду бетононасос.

Клієнтам, які співпрацюють з нами на постійній основі знижки гарантовано!