Високоякісне обладнання для виробництва бетону

Для виготовлення бетону на Заводі будівельних матеріалів та конструкцій використовується обладнання німецької фірми «Schwing Stetter».

«Schwing Stetter» - один зі світових лідерів в області виробництва будівельного устаткування для роботи з бетоном. Бетонні заводи Stetter підтвердили свою надійність в різних сферах - при будівництві доріг, аеродромів, спорудженні гребель, в якості заводів з виробництва готового товарного бетону, на заводах з виробництва залізобетонних виробів і на великих будівельних майданчиках. Їх особливостями є довговічність, висока точність дозування та висока якість перемішаної суміші.

Потужний цементний термінал

Для забезпечення власних потреб у цементі та задоволення споживачів, на підприємстві ЗБМК працює цементний термінал, до складу якого входить: склад цементу на 4800 т.; ваговий комплекс; лінії по пакуванню цементу; розвантажувально-завантажувальний комплекс. Власний парк цементовозів забезпечує можливість задовольнити найвибагливішого споживача швидким і якісним обслуговуванням у будь якій точці м. Києва.

Будівельна лабораторія

На базі заводу працює атестована будівельна лабораторія, яка забезпечує: вхідний контроль якості сировини і матеріалів (цементу, піску, гранітного щебеню, хімічних домішок); підбір складу бетонних та розчинних сумішей; якість бетонних та розчинних сумішей; контроль властивостей укладання бетону; контроль міцності при стисненні контрольних кубів бетону і розчинів.

Контроль якості

Ефективна система контролю якості виготовленого бетону, а також кваліфіковані кадри, дозволяють нашому підприємству реалізовувати продукцію, яка відповідає вимогам європейських стандартів. Якість бетону, перевіряють на міцність через стиснення, розтягнення або розтягнення при вигині, а також на однорідність суміші. Всі компоненти засвідчені сертифікатами якості.