Застосування цементу різних марок

Марка цементуЗастосування
ПЦ I-500 ПЦ I-500-Н

Портландцемент ПЦ I - 500
Портландцемент без додавання мінеральних добавок, гарантованої марки 500. Портландцемент марки ПЦ I - 500 - в'яжуча речовина виробляється згідно з ДСТУ БВ.2.7-46-96 (Будівельні матеріали. Цементи загально-будівельного призначення. Технічні умови.)
Область застосування:
для виготовлення високоміцних збірних звичайних і попередньо навантажених залізобетонних конструкцій; для монолітних залізобетонних конструкцій; при проведенні аварійних ремонтних та відновлювальних робіт, у зв’язку з високою початковою міцністю бетону; для гідротехнічних споруд (при використанні в прісній воді); для аеродромного будівництва; для дорожнього будівництва; при бетонних роботах зі швидкою розпалубкою і для зимових бетонних робіт способом “Термоса” із застосуванням додаткового обігріву.
Характеризується:
підвищеною міцністю в початкові строки твердіння; високим темпом наростання міцності виробу після пропарювання; стабільністю всіх параметрів; високою морозостійкістю; радіаційне якість - 1 клас згідно з ДБН В.1.4 - 1.01.97.

ПЦ II/А-Ш-500

Портландцемент ПЦ II/А-Ш-500
Портландцемент з додавання мінеральних добавок, (доменного гранульованого шлаку у кількості 6-20% від маси, гарантованої марки 500.
Область застосування:
для виробництва збірного залізобетону, фундаментів, балок, плит перекриттів та ін, а також для виготовлення бетонних і будівельних розчинів, при штукатурних, кладочних і інших ремонтно-будівельних роботах.
Характеризується:
Підвищеною водостійкістю, морозостійкістю, зниженою опірністю корозійним впливам в порівнянні зі звичайним портландцементом

ПЦ II/А-Ш-400

Портландцемент ПЦ II / A - Ш-400
Загальнобудівельний портландцемент із мінеральною добавкою від 6% до 20% гарантованої марки 400. Портландцемент ПЦ II / А - Ш - 400 в’яжуча речовина, що виготовляється згідно з ДСТУ БВ.2.7-46-96 (Будівельні матеріали. Цементи загально будівельного призначення. Технічні умови)
Область застосування:
в житловому будівництві; в залізобетонних монолітних конструкціях; для виготовлення збірного залізобетону; для гідротехнічних споруд (при службі в прісній воді), для зовнішніх частин монолітного бетону масивних споруд, для виробництва плит оболонок, що знаходяться в зоні змінного рівня води; при бетонних роботах зі швидкою розпалубкою і для зимових бетонних робіт зі способу “Термоса” із застосуванням додаткового обігріву.
Характеризується:
низькою корозійною здатністю; стабільністю всіх параметрів; підвищеною міцністю в початкові строки твердіння; радіаційна якість - 1 клас згідно з ДБН В.1.4 - 1.01.97

ПЦ II/Б-Ш-400

Портландцемент ПЦ II / Б - Ш-400
Загальнобудівельний портландцемент з мінеральною добавкою від 21% до 35% гарантованої марки 400. Портландцемент ПЦ II / Б - Ш - 400 - в’яжуча речовина, виготовляється згідно з ДСТУ БВ.2.7-46-96 (Будівельні матеріали. Цементи загально будівельного призначення. Технічні умови.)
Область застосування:
в житловому будівництві; в залізобетонних монолітних конструкціях; для виготовлення збірного залізобетону; для гідротехнічних споруд (при експлуатації в прісній воді), для зовнішніх частин монолітного бетону, масивних споруд, для виробництва плит оболонок, що знаходяться в зоні змінного рівня води; при бетонних роботах зі швидкою розпалубкою і для зимових бетонних робіт способом “Термоса” із застосуванням додаткового обігріву (електропрогрівання).
Характеризується:
рівномірністю зміни обсягу розчину; високим темпом наростання міцності виробів після пропарювання; стабільністю всіх параметрів; радіаційна якість - 1 клас згідно з ДБН В.1.4 - 1.01.97.

ШПЦ III/А-400

Шлакопортландцемент ШПЦ III / A - 400
Загальнобудівельний шлакопортландцемент гарантованої марки 400. Шлакопортландцемент - гідравлічна в'яжуча речовина, що виробляється згідно з ДСТУ БВ.2.7-46-96 (Будівельні матеріали. Цементи загально будівельного призначення. Технічні умови.)
Область застосування:
для виготовлення будівельних розчинів; для виробництва монолітних і збірних залізобетонних конструкцій і деталей, особливо із застосуванням тепловологісної обробки; для внутрішньомасивного бетону гідротехнічних споруд; в якості штукатурного матеріалу в кам'яній кладці.
Характеризується:
Стабільністю всіх параметрів; підвищеною тріщиностійкістю; радіаційна якість - 1 клас згідно з ДБН В.1.4 - 1.01.97.

СС ПЦ 400-Д0

Сульфатостійкий портландцемент ССПЦ 400-ДО
Сульфатостійкий портландцемент - гідравлічна в'яжуча речовина, що виробляється згідно з: ДСТУ Б В.2.7-85-99 (Цементи сульфатостійкі. Технічні умови.), ДСТУ Б В.2.7-112-2002 (Цементи. Загальні технічні умови.)
Область застосування:
бетонні та залізобетонні конструкції, в тому числі і попередньо навантажені, гідротехнічні споруди, які піддаються сульфатній агресії, для виготовлення паль, в тому числі і попередньо навантажених, споруди опор мостів, призначених для експлуатації в мінералізованих водах.
Характеризується:
підвищеною стійкістю до дії мінералізованих вод, що містять сульфати, сповільненою інтенсивністю тверднення і високою морозостійкістю.

СС ПЦ 400-Д20

Сульфатостійкий портландцемент ССПЦ 400-Д20
Сульфатостійкий портландцемент - гідравлічна в'яжуча речовина, що виробляється згідно з: ДСТУ Б В.2.7-85-99 (Цементи сульфатостійкі. Технічні умови), ДСТУ Б В.2.7-112-2002 (Цементи. Загальні технічні умови.)
Область застосування:
бетонні та залізобетонні конструкції, в тому числі і попередньо навантажені, гідротехнічні споруди, які піддаються сульфатній агресії, для виготовлення паль, в тому числі і попередньо навантажених, споруди опор мостів, призначених для служби у мінералізованих водах.
Характеризується:
підвищеною стійкістю до дії мінералізованих вод, що містять сульфати, сповільненою інтенсивністю твердіння і високою морозостійкістю.

СС ПЦ 500-Д20

Сульфатостійкий портландцемент ССПЦ 500-Д20
Сульфатостійкий портландцемент гарантованої марки 500. Сульфатостійкий портландцемент - гідравлічна в'яжуча речовина, що виробляється згідно з: ДСТУ Б В.2.7-85-99 (Цементи сульфатостійкі. Технічні умови) та ДСТУ Б В.2.7-112-2002 (Цементи. Загальні технічні умови.)
Область застосування:
бетонні та залізобетонні конструкції, що володіють підвищеною стійкістю до дії мінералізованих вод, які містять сульфати (стічні, підземні і морські води), бетонні конструкції підводних частин морських і океанічних споруд, споруди опор мостів, призначених для служби у мінералізованих водах.
Характеризується:
підвищеною стійкістю до дії мінералізованих вод, що містять сульфати, меншим тепловиділенням і високою морозостійкістю, підвищеною механічною міцністю швидкотверднучого цементу в ранньому віці твердіння.

СС ШПЦ-400-Д 60

Сульфатостійкий шлакопортландцемент ССШПЦ-400-Д 60
сульфатостійкий шлакопортландцемент гарантованої марки 400. Сульфатостійкий шлакопортландцемент - гідравлічна в'яжуча речовина, що виробляється згідно з ДСТУ БВ.2.7-85-99 (Будівельні матеріали для. Цементи загально будівельного призначення. Технічні умови.)
Область застосування:
для виготовлення будівельних розчинів; для виробництва монолітних і збірних залізобетонних конструкцій і деталей, особливо із застосуванням тепловологісної обробки; для виробництва монолітних і збірних залізобетонних надземних, зовнішніх і підводних конструкцій, які зазнають впливу прісних, а також мінеральних вод з урахуванням норм агресивності води - середовища, для внутрішньомасивного бетону гідротехнічних споруд; в якості штукатурного матеріалу в кам'яній кладці.
Характеризується:
стійкістю проти багатьох агресивних засобів (мінералізовані води); стабільністю всіх параметрів; підвищена тріщиностійкість; радіаційна якість - 1 клас згідно з ДБН В.1.4 - 1.01.97.

ПЦТ I-100

Тампонажний цемент

ПЦТ I-50

Тампонажний цемент